Krótka historia marki Dobrerolety.pl

Krótka historia marki Dobrerolety.pl

Historia powstania marki Dobrerolety.pl sięga 6 lipca 2009 roku, kiedy to powstała pierwsza wersja strony internetowej www.dobrerolety.pl. Na początku właścicielem marki była firma PHU DOMINIX Krzysztof Śladowski, która od 1999 roku zajmowała się sprzedażą i montażem okien oraz rolet.

Początki…

Pierwszy projekt strony internetowej wykonywaliśmy samodzielnie. Firma rozwijała się szybko, dlatego już w marcu 2010 roku powstał nowy projekt naszej strony www. Tym razem wykonany przez profesjonalistów. W tym roku zwiększyliśmy również sprzedaż rolet plisowanych w porównaniu do 2009 roku.

Nacisk na reklamę

Rok 2011 był rokiem zdecydowanego rozpowszechnienia reklam naszej firmy. Inwestowaliśmy w reklamy prasowe oraz przyczepy reklamowe, które stawialiśmy w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin oraz Tczew. Rozpoczęliśmy współpracę z profesjonalną agencją reklamową i zostały opracowane wzory projektów reklam naszej marki oraz projekt aktualnej strony internetowej naszej marki. Rok 2011 był również początkiem naszego firmowego fanpage w serwisie Facebook oraz otrzymania certyfikatu Rzetelna firma.

Początek sprzedaży wysyłkowej

W latach 2011-2012 stawialiśmy duży nacisk na zwiększanie sprzedaży wysyłkowej, dlatego też w 2012 roku pozycjonowaliśmy naszą stronę to TOP10 Google pod hasłem „rolety”. W 2012 roku byliśmy również sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej GOSPEL.

Jakość naszym priorytetem

Zawsze naszym głównym celem było maksymalne zadowolenie naszych Klientów oraz wysoka kultura obsługi. Z uwagi na to w 2013 roku stworzyliśmy profil w serwisie niezależnych opinii Opineo.pl. Przystąpiliśmy również do programu „Słucham swoich Klientów”, w którym cały czas uczestniczymy. Dzisiaj mamy już ponad 100 pozytywnych opinii naszych Klientów.

Rok po tym wydarzeniu otrzymaliśmy również certyfikat Rzetelny regulamin, który zapewnia ochronę naszym Klientom kupującym rolety w naszym sklepie internetowym. W 2015 roku zajęliśmy drugie miejsce w kategorii „Sklep Roku Powiatu Tczewskiego 2015” w plebiscycie „Mistrzowie Handlu 2015” organizowanym przez Dziennik Bałtycki.

Duże zmiany

Od początku 2015 roku w naszej marce następowały duże zmiany. Głównymi z nich było utworzenie profilu w serwisie społecznościowym Twitter oraz przejęcie marki w przez firmę INVESTIMS zarządzaną przez Rafała Śladowskiego. Przejęcie marki odbyło się 15 września 2015 roku. Mimo zmiany właściciela od samego początku do dnia dzisiejszego marka zarządzana jest w 100% polskim kapitałem.

Kolejne lata to przede wszystkim wzrosty sprzedaży głównie rolet plisowanych. W roku 2016 w porównaniu do roku ubiegłego sprzedaliśmy prawie 50% więcej rolet plisowanych. Wzrosty porównując kolejne miesiące wynosiły nawet niebagatelne +320%!

Nowinki technologiczne

Od wielu lat korzystamy z profesjonalnego systemu powiadomień SMS, dzięki któremu każdy z naszych Klientów otrzymuje powiadomienia o stopniu realizacji jego zamówienia. W lipcu 2017 roku wprowadziliśmy coś, co jest absolutnym hitem wśród firm z naszej branży. Jako jedyni w regionie akceptujemy płatności kartą w dowolnym miejscu za pomocą mobilnego terminala płatniczego. Dzięki temu każdy Klient w swoim domu może spokojnie i bezpiecznie zapłacić kartą.