O nas

Marka Dobrerolety.pl jest obecna na rynku od 2009 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży osłon okiennych, dlatego naszemu doświadczeniu zaufało już tysiące Klientów.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Działamy lokalnie obsługując Klientów w pełnym zakresie (od pomiaru do montażu) oraz na terenie całego kraju poprzez sprzedaż internetową (sprzedaż wysyłkowa). W swojej ofercie mamy produkty dopasowane do wymagań każdego Klienta. Nasza pasją jest ciągłe polepszanie jakości obsługi poprzez stosowanie nowych technologii.

W swojej pracy mamy jeden konkretny cel jakim jest najwyższa jakość i kultura obsługi, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z naszej obsługi. Staramy się, aby Klient zawsze był zadowolony z nabytego produktu, dlatego naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie. Dążymy również do dynamicznego rozwoju, który zapewni naszym Klientom najwyższą jakość usług w porównaniu z atrakcyjnymi cenami naszych produktów.

Ponadto uczestniczymy w programie „Słucham swoich Klientów” organizowanym przez serwis Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne.

Zawsze staramy się być doradcami ds. wyboru rolet, dlatego też postanowiliśmy otworzyć ten właśnie blog, aby móc pomagać Państwu jeszcze lepiej.