603 046 808
 
 

Rolety wolnowiszące i mini

 
Rolety wolnowiszące oraz rolety typu mini są mniej popularne niż rolety w kasecie z prowadnicami bocznymi, lecz nadal cieszą się zainteresowaniem Klientów. Ich główną zaletą jest cena, która jest niska w porównaniu z innymi produktami z naszej oferty. Oferowane przez naszą firmę rolety wykonane są z wysokojakościowych tkanin (w przeciwieństwie do rolet, które można spotkać w centrach handlowych).


W skrócie
Miejsce montażu: ściana/sufit/skrzydło okienne (typ mini)
Ilość materiałów: ponad 140 tkanin
Standardowy czas realizacji zamówienia: około 5-14 dni roboczych [sprawdź aktualny]
 
 
Rolety wolnowiszące
Rolety wolnowiszące są mniej praktyczne od rolet w kasecie z prowadnicami bocznymi, ponieważ nie posiadają prowadnic bocznych, przez co światło wpada do pomieszczenia. Rolety wolnowiszące są przeznaczone do montażu na ścianie lub w suficie. Istnieje również możliwość zamontowania ich na skrzydle okiennym, lecz w takim przypadku należy zastosować wersję mini z mniejszym wałkiem. 
Rolety typu mini
Roletki typu mini posiadają cztery bardzo ważne zalety. Pierwszą z ich zalet jest cena - proponujemy Państwu bardzo atrakcyjną cenę tego typu rolet. Drugą zaletą jest bezinwazyjny montaż, który nie ingeruje w okno (zdjęcia poniżej). Trzecią zaletą jest bardzo łatwy pomiar, który może wykonać każda osoba - nawet nie mająca wiedzy o oknach i roletach. Czwartą cechą rolet mini jest wysoka jakość wykonania - bardzo odbiegająca od gotowych rolet w sklepach, których jakość plastiku jak i materiałów jest na niskim poziomie.
 

 
 
Szybka wycena online
Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularze bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny online. Po wypełnieniu formularza i przesłania go do naszej firmy przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.
 
Imię i nazwisko:
Miejscowość:
Województwo:
Telefon:
E-mail:
Interesuje mnie:

Podany wymiar to:

Produkt:
Szerokość:
cm
Wysokość:
cm
Tkanina:
Ilość:
X
 
 
Uwagi:

Pola oznaczone kolorem czerwonym są obowiązkowe.