Bądź z nami w kontakcie... to takie proste!

Wiele form kontaktu do wyboru

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego bez problemu znajdziesz wygodną dla Ciebie formę kontaktu.

Szybka odpowiedź na Twój e-mail

Szybkość udzielania odpowiedzi na Twoją wiadomość jest dla nas bardzo ważna.

Coś dla fanów Facebooka

Jeżeli jesteś użytkownikiem Facebooka to bez problemu skontaktujesz się z nami przez nasz fanpage.

Jak się z nami skontaktować?

Nie jesteś tu bez powodu! Wszystko wskazuje na to, że zainteresowała Cię nasza oferta. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu z nami: telefon, SMS, e-mail, formularz kontaktowy czy też kontakt poprzez nasz fanpage. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Telefonicznie

W godzinach pracy możesz do nas swobodnie zadzwonić. Jesteśmy dostępni pod niezmiennym od lat numerem 603 046 808.

Wysyłając SMS

Kiedy tylko zechcesz możesz wysłać nam wiadomość SMS na numer 603 046 808. Odpiszemy lub oddzwonimy.

Poprzez e-mail

Jeżeli lubisz pisać e-maile napisz do nas na adres info@dobrerolety.pl lub skorzystaj z formularza kontaktu e-mail, który znajdziesz poniżej.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie niezbędne pola oznaczone gwiazdką (*) i naciśniesz przycisk "Wyślij". Gdy tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie zostanie ono przekazane do indywidualnego konsultanta, który udzieli Ci odpowiedzi.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Godziny pracy

Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowanym zespołem, dlatego równowaga między pracą, a życiem prywatnym jest w naszej firmie bardzo ważną sprawą. Dla Twojego zadowolenia dajemy z siebie 110% w pracy, lecz jesteśmy tylko ludźmi, dlatego po zakończonym dniu pracy musimy odpocząć. Do Twojej dyspozycji jesteśmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Jeżeli jesteś zapracowaną osobą to istnieje możliwość spotkania z nami po godzinach pracy po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Już nie możemy się doczekać, aż się z nami skontaktujesz!

Gdzie jesteśmy?

Nasza firma znajduje się w miejscowości Nicponia leżącej w gminie Gniew (woj. pomorskie). Siedziba firmy jest zaznaczona czerwonym dymkiem na poniższej mapie.

Aby spotkać się z nami w siedzibie naszej firmy prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail!

Dane rejestracyjne naszej firmy

Właścicielem marki Dobrerolety.pl jest firma INVESTIMS, która jest zarządzana przez młodego i dynamicznego przedsiębiorcę. Dodatkowo jesteśmy przedsiębiorstwem z 100% polskim kapitałem. Dokładne dane rejestracyjne firmy przedstawiamy poniżej:

INVESTIMS Rafał Śladowski
Nicponia 110
83-140 Gniew

NIP: 5932566056
REGON: 362339850

ING Bank Śląski S.A.
85 1050 1764 1000 0092 1541 8535

Wszystkie dane firmy są dostępne również na stronie internetowej: www.investims.pl

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.