Bądź z nami w kontakcie... to takie proste!

Wiele form kontaktu do wyboru

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego bez problemu znajdziesz wygodną dla Ciebie formę kontaktu.

Szybka odpowiedź na Twój e-mail

Szybkość udzielania odpowiedzi na Twoją wiadomość jest dla nas bardzo ważna. Odpowiedzi udzielamy w max 24h.

Coś dla fanów mediów społecznościowych

Jeżeli jesteś użytkownikiem Facebooka to bez problemu skontaktujesz się z nami przez nasz fanpage.

Jak się z nami skontaktować?

Nie jesteś tu bez powodu! Wszystko wskazuje na to, że zainteresowała Cię nasza oferta. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu z nami: telefon, SMS, e-mail, formularz kontaktowy czy też kontakt poprzez nasz fanpage. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Telefonicznie

W godzinach pracy możesz do nas swobodnie zadzwonić. Nasz niezmienny numer to 603 046 808.

Wysyłając SMS

Kiedy tylko zechcesz możesz wysłać nam wiadomość SMS pod numer 603 046 808 - odpiszemy lub oddzwonimy.

Poprzez e-mail

Jeżeli lubisz pisać e-maile napisz do nas na adres info@dobrerolety.pl i zadaj nam swoje pytanie. Na pewno odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin!

Wypełniając formularz

Możesz również skorzystać z specjalnie przygotowanego formularza kontaktu e-mail, który znajdziesz poniżej.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie niezbędne pola oznaczone gwiazdką (*) i naciśniesz przycisk "Wyślij". Gdy tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie zostanie ono przekazane do indywidualnego konsultanta, który udzieli Ci odpowiedzi.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Wyślij wiadomość przez nasz fanpage

Oprócz standardowych form kontaktu możesz również skontaktować się z nami za pomocą naszego fanpage na Facebooku. Znajdziesz nas pod nazwą @Dobrerolety

Zostaw kontakt do siebie

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać nie musisz do nas dzwonić. Zostaw numer, a to my zadzwonimy do Ciebie! Odpowiedni formularz znajdziesz poniżej.

Chcesz z nami porozmawiać?

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Godziny pracy

Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowanym zespołem, dlatego równowaga między pracą, a życiem prywatnym jest w naszej firmie bardzo ważną sprawą. Dla Twojego zadowolenia dajemy z siebie 110% w pracy, lecz jesteśmy tylko ludźmi, dlatego po zakończonym dniu pracy musimy odpocząć. Do Twojej dyspozycji jesteśmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Jeżeli jesteś zapracowaną osobą to istnieje możliwość spotkania z nami po godzinach pracy po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Już nie możemy się doczekać, aż się z nami skontaktujesz!

Gdzie jesteśmy?

Nasza firma znajduje się w miejscowości Nicponia leżącej w gminie Gniew (woj. pomorskie). Siedziba firmy jest zaznaczona czerwonym dymkiem na poniższej mapie.

Aby spotkać się z nami w siedzibie naszej firmy prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail!

Dane rejestracyjne naszej firmy

Właścicielem marki Dobrerolety.pl jest firma INVESTIMS, która jest zarządzana przez młodego i dynamicznego przedsiębiorcę. Dodatkowo jesteśmy przedsiębiorstwem z 100% polskim kapitałem. Dokładne dane rejestracyjne firmy przedstawiamy poniżej:

INVESTIMS Rafał Śladowski
Nicponia 110
83-140 Gniew

NIP: 5932566056
REGON: 362339850

ING Bank Śląski S.A.
85 1050 1764 1000 0092 1541 8535

Wszystkie dane firmy są dostępne również na stronie internetowej: www.investims.pl

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.