Chcesz umówić się z nami na bezpłatne spotkanie w Twoim domu? Kliknij tutaj i zamów bezpłatny pomiar!

Aktualności

Rolety plisowane najbardziej popularnym produktem

1.08.2022

Od wielu, wielu miesięcy rolety plisowane są najbardziej popularnym produktem z naszej oferty. Każdego miesiąca wybiera je między 80-90% naszych Klientów. Taki wynik sprawia, że rolety plisowane deklasują swoją popularnością wszystkie inne typy rolet. Co przede wszystkim wpływa na tak ogromne zainteresowanie naszymi roletami plisowanymi? Zapewne to, że nasze rolety plisowane to produkt wyjątkowy i trudno znaleźć na rynku lepsze rozwiązanie. Nasze plisy oprócz wysokiej jakości wykonania oferują...

Więcej

Jesteśmy dla Ciebie od 13 lat!

6.07.2022

Dawno, dawno temu, a dokładnie 6 lipca 2009 roku, narodziła się nasza marka i powstała pierwsza wersja naszej strony internetowej. Przez te 13 lat poznaliśmy wiele sympatycznych osób, wykonaliśmy tysiące realizacji, zamontowaliśmy dziesiątki tysięcy rolet i przejechaliśmy setki tysięcy kilometrów dojeżdzając na pomiary i montaże. Wszystkim naszym Klientom chcemy podziękować za okazane zaufanie. Dzięki Wam ciągle się rozwijamy i z roku na rok działamy coraz sprawniej.

Więcej

Nasza strona z szyfrowaniem SSL Premium

30.06.2022

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych podczas odwiedzania naszej strony internetowej, dlatego wykupiliśmy ochronę klasy premium. Nasza strona jest wyposażona w certyfikat SSL Premium. Certyfikat SSL używany jest do szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem naszej strony, a serwerem WWW. Dzięki temu dane wprowadzane przez Ciebie na naszej stronie są szyfrowane, aby nikt nie mógł ich przejąć. Wybraliśmy nowoczesne szyfrowanie typu ECDSA na bazie krzywych eliptycznych, które stanowi pr...

Więcej
1 / 8

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.