Chcesz umówić się z nami na bezpłatne spotkanie w Twoim domu? Kliknij tutaj i zamów bezpłatny pomiar!

Aktualności

Solidarni z Ukrainą

25.02.2022

Wyrażamy solidarność z narodem ukraińskim w związku z rosyjską agresją na ich wolny i niepodległy kraj. W listopadzie 2021 roku właściciel naszej marki miał przyjemność prowadzić zajęcia o tematyce biznesowej z młodzieżą z Ukrainy. To była wyjątkowa młodzież, pełna pasji i pomysłów na swoje życie. Teraz wojna przerwała ich plany. W tych trudnych chwilach chcemy być z nimi. Wyrażamy również potępienie dla działań Federacji Rosyjskiej.

Więcej

Podsumowanie 2021 roku

21.01.2022

Rok 2019 był bardzo dobrym okresem w historii rozwoju naszej firmy. Gdy na początku 2020 roku pojawiła się globalna epidemia, jak większość przedsiębiorstw, martwiliśmy się o nasz los. Okazało się jednak, że w 2020 roku urośliśmy i to aż o 37%! Po tak dobrym wyniku z 2020 roku z pewną dozą niepewności zaczynaliśmy rok 2021. Myśleliśmy, że po takim sukcesie roku poprzedniego będzie on dla nas nie lada wyzwaniem. Okazało się jednak, że dzięki ciężkiej, wytrwałej pracy w 2021 roku nasza firma urosł...

Więcej

Jesteśmy zaszczepieni przeciw COVID-19

10.01.2022

Zakupy w naszej firmie są w pełni bezpieczne! Oprócz stosowania podstawowych zasad bezpieczeństwa takich jak częsta dezynfekcja rąk oraz stosowanie medycznych masek ochronnych podczas każdego spotkania informujemy również, że nasz zespół spotykający się z Klientami w ich domach jest w pełni zaszczepiony przeciw COVID-19. Przypominamy również, że podczas naszej pracy stosujemy tylko wysokiej jakości maski medyczne produkowane w Polsce, które zapewniają skuteczność filtracji na poziomie ponad 9...

Więcej
1 / 7

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.