Lipiec z dużą popularnością rolet plisowanych i wzrostem sprzedaży

Dodano 20.8.2021

Lipiec był bardzo intensywnym okresem w tym sezonie letnim w naszej firmie. Mimo, że przez bardzo dużą ilość zleceń dużą część z nich realizowaliśmy w sierpniu to w lipcu odnotowaliśmy wzrost sprzedaży rolet plisowanych o ponad 41% w stosunku do czerwca br.

Rolety plisowane nie przestają być również najbardziej popularnym produktem z naszej oferty. W lipcu zdecydowało się na nie ponad 77% naszych Klientów, a w okresie od stycznia do lipca 2021 roku rolety plisowane wybrało 80% naszych Klientów.

Co sprawia, że Klienci tak chętnie wybierają nasze rolety plisowane? Myślimy, że w dużej mierze jest to unikalność naszego systemu w stosunku do innych systemów dostępnych na rynku - przede wszystkim nasze rolety plisowane można prać ręcznie i udzielamy na nie przedłużonej, 3-letniej gwarancji. Dodatkowo ogromny nacisk na szeroko pojętą jakość w naszej firmie jest tak duży, że trudno znaleźć na rynku drugą firmę o tak bardzo rygorystycznych normach jakości obsługi Klienta - i umówimy to z pełną odpowiedzialnością.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.