Rolety plisowane najbardziej popularnym produktem

Dodano 1.8.2022

Od wielu, wielu miesięcy rolety plisowane są najbardziej popularnym produktem z naszej oferty. Każdego miesiąca wybiera je między 80-90% naszych Klientów. Taki wynik sprawia, że rolety plisowane deklasują swoją popularnością wszystkie inne typy rolet.

Co przede wszystkim wpływa na tak ogromne zainteresowanie naszymi roletami plisowanymi? Zapewne to, że nasze rolety plisowane to produkt wyjątkowy i trudno znaleźć na rynku lepsze rozwiązanie. Nasze plisy oprócz wysokiej jakości wykonania oferują 3-letnią gwarancję oraz możliwość prania rolet! Dodatkowo możliwość prania rolet jest objęta gwarancją. Jakość naszego produktu potwierdza również fakt, że ilość napraw i reklamacji wynosi zaledwie około 1-2% sprzedaży rolet w ciągu roku.

Działamy na tym samym systemie od ponad 13 lat i jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy z systemów dostępnych na europejskim rynku.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.