Mamy statystyki za pierwsze półrocze 2021 roku!

Dodano 14.7.2021

Według najnowszych danych z pierwszego półrocza 2021 roku na rolety plisowane zdecydowało się ponad 81% naszych Klientów! Oznacza to niezmienny trend od dłuższego czasu. Rolety w kasecie z prowadnicami bocznymi zdobyły zainteresowanie około 18% osób, a rolety dzień-noc wybrało mniej niż 1% osób dokonujących zakupów w naszej firmie. Wzrost sprzedaży rolet plisowanych wyniósł prawie 13% w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku.

Rok 2019 był bardzo dobrym rokiem w naszej firmie, dlatego bardzo baliśmy się co będzie w 2020 roku, gdy świat został sparaliżowany epidemią. Analizując statystyki okazało się jednak, że rok 2020 był jeszcze lepszym rokiem niż rok 2019. Od samego początku 2021 roku obserwujemy bardzo duże zainteresowanie Klientów usługami naszej firmy, a nasze statystyki cały czas rosną! Będziemy dalej ciężko pracować nad tym, abyście byli Państwo zawsze w pełni zadowoleni z naszych usług i żeby nadal coraz większa ilość osób dołączała do grona naszych zadowolonych Klientów.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.