Nominacja do plebiscytu "Mistrzowie Handlu 2019"

Dodano 14.3.2019

Mamy przyjemność poinformować, że już po raz drugi (poprzednio w 2015 r.) zostaliśmy nominowanie do plebiscytu "Mistrzowie Handlu" organizowanym przez Dziennik Bałtycki. Patronat honorowy nad plebiscytem objął Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego.

Równocześnie chcielibyśmy prosić o głosowanie na naszą firmę. Aby oddać głoś należy wysłać SMS o treści GDF.414 na numer 72355. Koszt jednej wiadomości SMS to 2,46 zł z VAT.

Zagłosować można również online za pomocą strony https://dziennikbaltycki.pl/p/kandydat/dobrerolety-pl%2C473771/ jednocześnie zdobywając prenumeratę Dziennika Bałtyckiego na minimum 5 dni.

Serdecznie zapraszamy do głosowania!

 

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: