Terminy realizacji zleceń w czasie epidemii

Dodano 8.4.2020

Informujemy, że aktualnie terminy realizacji zleceń mogą być delikatnie wydłużone.

Opóźnienia w stosunku do standardowych terminów realizacji zleceń są minimalne. Wynikają one z tego, że panująca epidemia wpływa na ograniczoną ilość pracowników u naszych dostawców co sprawia, że dostawy przychodzą do nas z lekkim opóźnieniem.

Na chwilę obecną wszystko jest pod kontrolą i zachowując dodatkowe środki ostrożności jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.