Trzy pierwsze kwartały należały do rolet plisowanych!

Dodano 21.10.2019

Rolety plisowane pozostają najchętniej wybieranym produktem w 2019 roku!

W styczniu 2019 roku zdecydowało się na nie aż 72,73% naszych Klientów kupujących rolety wewnętrzne. W lutym spotkaliśmy się z nietypową sytuacją, ponieważ 100% Klientów wybrało rolety plisowane. Luty był miesiącem, w którym nie sprzedaliśmy żadnych innych typów rolet. W marcu rolety plisowane wybrało 75% osób korzystających z usług naszej firmy.

Drugi kwartał to również spore wzrosty popularności rolet plisowanych. Kwiecień przyniósł popularność na poziomie 72,22%. W maju 72,73% naszych Klientów wybrało rolety plisowane. Czerwiec zamknęliśmy z wynikiem 66,67% popularności tego typu rolet.

Trzeci kwartał zaczęliśmy z popularnością rolet plisowanych na poziomie 61,29%. W sierpniu 50% naszych Klientów wybrało plisy. We wrześniu rolety plisowane zdobyły zainteresowanie aż 78,95% naszych Klientów decydujących się na rolety wewnętrzne.

Podsumowujące dane z trzech pierwszych kwartałów tego roku na rolety plisowane zdecydowało się 71,11% naszych Klientów. Drugie miejsce wśrod rolet wewnętrznych zajęły rolety w kasecie z wynikiem 24,44%, a trzecie rolety dzień-noc, na które zdecydowało się 3,89% naszych Klientów.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: