Na spotkania już bez masek

Dodano 13.5.2022

Z uwagi na duży spadek liczby zachorowań na COVID-19 w dniu 10 maja 2022 roku podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu noszenia masek medycznych podczas spotkań z naszymi Klientami.

Zawsze mamy jednak przy sobie zapas nowych masek medycznych, więc na prośbę naszego Klienta możemy ubrać maski. Cały czas podtrzymujemy naszą procedurę związaną z częstą dezynfeckją rąk w ciągu dnia.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.