Mierzymy wysoko: ponad 100% wzrostu!

Dodano 9.4.2021

Mamy się czym chwalić, ponieważ nasi Kliencie nas kochają! W marcu sprzedaż rolet plisowanych wzrosła w naszej firmie o 125% w stosunku do marca ubiegłego roku i aż o ponad 237% w stosunku do stycznia tego roku. Dodatkowo rolety plisowane cieszą się również rosnącą popularnością, która w marcu br. wyniosła aż 85,71%!

Dziękujemy za okazane zaufanie i dalej będziemy ciężko pracować, abyście byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.