Profile w kolorze srebrny anoda dostępne w systemie Royal

Dodano 8.10.2021

Informujemy, że od października br. profile w kolorze srebrny anoda będą wykonywane w systemie Royal, który jest nowym profilem w naszej ofercie. Aktualnie w systemie Royal są wykonywane dodatkowe profile w kolorze białym oraz antracyt. Pozostałe kolory profili są dostępne w systemie Standard. Docelowo wszystkie kolory profili będą dostępne tylko w systemie Royal.

Wygląd obu systemu można porównać na poniższych zdjęciach.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.