Ogromny wzrost sprzedaży rolet plisowanych w lutym 2019 roku

Dodano 14.3.2019

Chcieliśmy poinformować o wzroście sprzedaży rolet plisowanych w lutym 2019 roku, lecz to tak na prawdę nie był wzrost, lecz... eksplozja!

W lutym 2019 r. zanotowaliśmy ogromny wzrost sprzedaży rolet plisowanych o 440% w stosunku do lutego ubiegłego roku. Dodatkowo sprzedaliśmy o ponad 248% więcej rolet plisowanych niż w styczniu 2019 roku. Tak duże wzrosty poza wysokim sezonem są dla nas zaskoczeniem, ale przede wszystkim ogromną radością.

Informowaliśmy już, że w styczniu 2019 roku. prawie 73% naszych Klientów wybrało rolety plisowane. W lutym spotkaliśmy się z nietypową sytuacją, która jeszcze nigdy nie miała miejsca, a mianowicie na rolety plisowane zdecydowało się 100% naszych Klientów.

Dziękujemy za okazane zaufanie i cały czas będziemy z siebie dawać 110% normy, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów!

 

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: