Nowy profill Royal w kolorze białym oraz antracyt

Dodano 20.8.2021

W czerwcu informowaliśmy o wprowadzeniu do oferty nowego profilu Royal, który ma wyznaczać nową linię stylistyczną naszego systemu. Początkowo profil ten był dostępny tylko w kolorze białym, a pozostałe kolory profili były nadal dostępne w systemie profilu Standard.

Informujemy, że aktualnie profile w kolorze białym oraz antracyt są dostępne tylko i wyłącznie w systemie Royal. Docelowo wszystkie kolory profili w naszej ofercie będą dostępne tylko w systemie Royal, który zastąpi profil Standard.

Wygląd obu profili można porównać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.