3. miejsce w plebiscycie "Mistrzowie Handlu 2019"!

Dodano 1.4.2019

Mamy przyjemność poinformować, że w piątek 29 marca 2019 r. zakończyła się kolejna edycja plebiscytu "Mistrzowie Handlu 2019". Nasza firma uzyskała świetny wynik i zajęła wysokie 3. miejsce w kategorii "Sklep Roku Powiatu Tczewskiego".

W tej kategorii nominowane były 23 firmy działające na ternie powiatu tczewskiego. Głosowanie odbywało się przez wysyłanie wiadomości SMS na danego kandydata lub poprzez stronę internetową. Organizatorem plebiscytu był Dziennik Bałtycki, a honorowy patronat nad plebiscytem objął Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego.

Ostateczne wyniki są dostępne pod adresem https://dziennikbaltycki.pl/p/kandydaci/mistrzowie-handlu%2C1003641/?groupId=30215

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: