Wydłużone terminy realizacji zleceń

Dodano 7.7.2021

Z uwagi na ogromne zainteresowanie Klientów usługami naszej firmy informujemy, że aktualnie mogą występować wydłużone terminy realizacji zleceń oraz oczekiwania na pomiar. Prosimy o uwzględnienie tej informacji podczas planowania zakupów w naszej firmie.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że w pracy dajemy z siebie 110% aby wszystkie zlecenia wykonywać najszybciej jak tylko to jest możliwe. Cieszymy się również, że tak chętnie wybieracie Państwo naszą firmę :)

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.