Zmiana adresów niektórych podstron

Dodano 6.12.2018

Nasza nowa strona internetowa została wykonana zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu stron www. W poprzedniej wersji link każdej z podstron musiał zawierać sformułowanie ".html". Nowa strona już tego nie wymaga. Z uwagi na to zmieniły się adresy linków do niektórych podstron naszego serwisu.

Poprzez wykonanie strony zgodnie z najnowszymi trendami oraz zmianą całego środowiska utrzymania strony opisany powyżej problem ze zmianą adresów niektórych podstron jest nieunikniony i wynika ze względów technicznych.

Drogi Użytkowniku naszej nowej strony, jeżeli masz problem z odnalezieniem jakiś informacji na naszej nowej stronie internetowej serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami, a na pewno pomożemy Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: