Rolety plisowane hitem popularności w pierwszym kwartale 2019 roku!

Dodano 12.4.2019

Najnowsze dane z pierwszego kwartału 2019 roku pokazują, że rolety plisowane (tak jak w 2018 roku) pozostają liderem popularności. W naszej firmie wybrało je prawie 82% naszych Klientów. Dodatkowo ich wzrost sprzedaży w pierwszych trzech miesiącach tego roku wyniósł ponad 96% w porównaniu do analogicznego okresu 2018 roku.

Porównując popularność rolet plisowanych (na które w pierwszych trzech miesiącach 2019 roku zdecydowało się aż 81,82% naszych Klientów) z pozostałymi produktami z naszej oferty widać zdecydowane różnice. W tym samym okresie czasu rolety w kasecie wybrało 12,73% Kupujących, a rolety dzień-noc zdobyły zainteresowanie 3,64% naszych Klientów.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: