W kwietniu rozkwitliśmy... i to o ponad 20%!

Dodano 21.5.2021

Miło nam poinformować, że w kwietniu sprzedaż rolet plisowanych w naszej firmie była wyższa aż o ponad 20% w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku. Dodatkowo na nasze dobre rolety plisowane zdecydowało się aż 78,95% naszych Klientów.

Łączna sprzedaż rolet plisowanych w tym roku jest większa prawie o jedną trzecią w porównaniu z takim samym okresem 2020 roku.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.