Planowana przerwa urlopowa

Dodano 30.7.2021

Aktualny sezon był bardzo gorącym czasem w naszej firmie - nie tylko z uwagi na panujące upały, ale przede wszystkim na ogromną ilość telefonów, spotkań oraz zamówień. Każdego dnia ciężko pracowaliśmy, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Przychodzi jednak taki czas, w którym trzeba odpocząć. Zawsze nasz odpoczynek planujemy w taki sposób, aby w wysokim sezonie móc być w pełni do Państwa dyspozycji.

Właśnie dlatego informujemy, że w dniach od 13 do 22 września 2021 roku planowana jest przerwa urlopowa w naszej firmie. W tym czasie nasza firma będzie nieczynna, a umówienie się na pomiar oraz montaż będzie niemożliwe.

Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę tej informacji podczas planowania zakupów w naszej firmie.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.