Mamy statystyki za pierwszy kwartał 2021 roku!

Dodano 23.4.2021

Według najnowszych danych z pierwszego kwartału 2021 roku na rolety plisowane zdecydowało się prawie 85% naszych Klientów! Oznacza to niezmienny trend od dłuższego czasu. Rolety w kasecie z prowadnicami bocznymi zdobyły zainteresowanie około 15% osób, a rolety dzień-noc wybrało mniej niż 1% osób dokonujących zakupów w naszej firmie. Wzrost sprzedaży rolet plisowanych wyniósł prawie 30% w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 roku.

Tak optymistyczne dane pokazują, że dzięki oferowaniu świetnych produktów połączonych z wysokiej jakości obsługą, nowymi technologiami oraz sprawnym zarządzaniem nasza firma świetnie radzi sobie w czasach globalnego kryzysu!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.