Uwaga! Przerwa urlopowa

Dodano 6.9.2021

Przychodzi taki czas, że w końcu trzeba odpocząć. Właśnie dlatego w tym roku w dniach od 13 do 22 września nasza firma będzie nieczynna z uwagi na przerwę urlopową. W tych dniach kontakt z nami będzie niemożliwy.

Aktualny sezon letni był wyjątkowy w naszej firmie - obserwowaliśmy ogromne zainteresowanie naszymi usługami i pracowaliśmy na pełnych obrotach, aby móc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Właśnie dlatego przerwę urlopową zawsze planujemy w połowie września, aby w tzw. "wysokim sezonie" zawsze być w pełni do dyspozycji naszych Klientów.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.