Rolety plisowane najbardziej popularnym produktem w pierwszym półroczu 2019 roku!

Dodano 2.8.2019

Najnowsze dane z pierwszego półrocza 2019 roku pokazują, że rolety plisowane są najchętniej wybieranym oraz najlepiej rozwijającym się produktem z naszej oferty.

W każdym z miesięcy pierwszego półrocza 2019 roku odnotowaliśmy wzrost sprzedaży rolet plisowanych. Już w styczniu wzrost sprzedaży rolet plisowanych w porównaniu ze styczniem 2018 roku wyniósł 34,78%. Rekordowym miesiącem był luty, w którym rolety plisowane urosły w statystykach o 440%! Dodatkowo w lutym 100% naszych Klientów wybrało rolety plisowane. Prawie 50% wzrost sprzedaży rolet plisowanych odnotowaliśmy w kwietniu, natomiast maj przyniósł wzrost aż o 132,26% w porównaniu z majem ubiegłego roku. Zamykający pierwsze półrocze czerwiec zapewnił nam wzrost sprzedaży rolet plisowanych o 36,36%.

Rolety plisowane pozostają również najbardziej popularnym produktem z naszej oferty. W pierwszym półroczu tego roku na rolety plisowane zdecydowało się 76,36% naszych Klientów. Drugie miejsce wśrod rolet wewnętrznych zajęły rolety w kasecie z wynikiem 19,09%, a trzecie rolety dzień-noc, na które zdecydowało się 3,64% naszych Klientów.

Dziękujemy za okazane zaufanie!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: