Statystyki z trzech kwartałów 2020 roku

Dodano 21.10.2020

Mam już statystyki z trzech kwartałów 2020 roku!

Rolety plisowane pozostają najchętniej wybieranym produktem w naszej firmie. W trzech kwartałach 2020 roku w stosunku do analogicznego okresu 2019 roku popularność tego produktu zwiększyła się o 2,78 punktów procentowych do poziomu 73,89% udziału w sprzedaży. Jednocześnie wzrost sprzedaży rolet plisowanych wyniósł 14,92%.

Wiemy również, że w 2020 roku nasza firma urosła o ponad 30% w stosunku do trzech kwartałów 2019 roku. Nieustannie się rozwijamy i zwiększamy udział w rynku oraz wprowadzamy zmiany, które mają ułatwić życie naszym Klientom. Dodatkowo uczestniczymy w szkoleniach, które mają sprawić, że będziemy jeszcze lepiej dopasowywać się do potrzeb naszych Klientów.

Dziękujemy za okazane zaufanie i obiecujemy, że dalej będziemy wytrwale pracować nad sprawami, które są dla Ciebie ważne!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.