Podsumowanie 2020 roku

Dodano 21.1.2021

Rok 2020 zaczynaliśmy z pewną dozą niepewności i wątpliwości. Wcale nie ze względu epidemii, ponieważ jeszcze jej nawet nie było - po prostu rok 2019 był bardzo dobrym rokiem w naszej firmie i obawialiśmy się, że tylko naprawdę ciężką i wytrwałą pracą uda nam się polepszyć statystyki w 2020 roku.

Rok 2020 był też na pewno dla wielu z nas rokiem trudnym, w którym bardzo mocno zmieniła się nasza rzeczywistość, a wręcz u niektórych wywrócił on całe dotychczasowe życie do góry nogami... My mamy to szczęście, że miniony rok przyniósł nam również wiele dobrego i wyszliśmy z "koronakryzysu" obronną ręką.

Możemy śmiało powiedzieć, że 2020 rok był kolejnym rokiem rolet plisowanych - ich popularność po raz kolejny wzrosła i w naszej firmie wybrało je ponad 75% naszych Klientów. Również ich wzrost sprzedaży wyniósł rok do roku ponad 15% co jest bardzo dobrym wynikiem. Cieszymy się, że już prawie 12 lat temu wyznaczyliśmy nowe trendy w dziedzinie osłon okiennych i że nasze przeczucia były celne. Wzrost sprzedaży rolet plisowanych przez ostatnie lata wzrósł bowiem o kilkaset procent.

Ale w ubiegłym roku nie tylko liczby, wzrosty i statystyki były ważne. Ważne było przede wszystkim to, że w 2020 roku nikt z naszego zespołu nie był nawet przeziębiony oraz nikt z nas nie został zakażony koronawirusem. Ani razu nawet nie byliśmy na kwarantannie. Uważamy, że przyczyniły się do tego również wprowadzone przez nas środki ostrożności, które były przez nas bardzo rygorystycznie przestrzegane.

W 2020 roku udoskonaliliśmy również procedury związane z kontrolą jakości oferowanych wyborów, które w 2021 roku nadal chcemy rozwijać w celu ciągłego podnoszenia jakości oferowanych produktów oraz usług.

W nowy rok wchodzimy z bardzo dużym entuzjazmem i kolejnymi ciekawymi pomysłami, dzięki którym będziemy stawać się coraz lepsi!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.