Maj z kolejnym wzrostem sprzedaży!

Dodano 8.6.2021

W maju sprzedaż rolet plisowanych była o prawie 7% większa niż w maju 2020 roku. Informacja ta jest o tyle ważna, że w maju ubiegłego roku sprzedaż rolet plisowanych była jedną z największych w całym 2020 roku. Mimo tak dobrych wyników z ubiegłego roku, w tym roku udało nam się polepszyć ten wynik aż o niespełna 7%!

Dodatkowo w maju sprzedaż rolet plisowanych była wyższa aż o 25% w stosunku do kwietnia tego roku. Porównując dane z kwietnia i maja 2021 roku widać również zdecydowany wzrost sprzedaży rolet w kasecie (+250%) oraz moskitier (+380%).

W maju na rolety plisowane zdecydowało się aż 76% osób wybierających rolety wewnętrzne w naszej firmie. Jest to wynik lepszy o ponad 7 punktów procentowych w porównaniu z majem ubiegłego roku.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.