Dobrych Świąt Bożego Narodzenia!

Dodano 17.12.2021

Kochani, w tym kolejnym trudnym dla nasz wszystkich roku, chcielibyśmy życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Zapewne wszyscy życzymy sobie również definitywnego zakończenia obecnej epidemii COVID-19

W tym miejscu chcielibyśmy również serdecznie podziękować Wam za ten miniony rok - minął chyba szybciej niż się wszyscy spodziewaliśmy Dziękujemy, że byliście z nami i wielokrotnie to właśnie nam powierzaliście rozwiązanie Waszych problemów z nadmiernym nasłonecznieniem Waszych pomieszczeń czy zaspokojeniem potrzeby prywatności we własnym domu. Dziękujemy, że jesteście!

W nadchodzącym 2022 roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i tego, abyśmy dalej mogli współpracować i żebyśmy mogli pomagać również Waszym przyjaciołom, znajomym czy rodzinie. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.