Dodatkowe środki ochrony

Dodano 20.3.2020

Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych Klientów oraz naszego zespołu, dlatego przygotowaliśmy pakiet dodatkowych środków ochrony, który ma celu maksymalne zminimalizowanie możliwości przenoszenia wirusa.

Oto nasze propozycje:

  • praca w rękawicach ochronnych oraz maskach na twarz - na spotkania z Państwem będziemy przychodzili w jednorazowych rękawicach ochronnych oraz maskach ochronnych na twarzy,
  • zmiana obuwia - na prośbę naszych Klientów będziemy zmieniali obówię wchodząc do domu Klienta,
  • utrzymanie dystansu między osobami - na tyle na ile to możliwe będziemy starali się zapewniać odpowiedni dystans około 1,5-2 metrów między nami, a naszymi Klientami,
  • częsta dezynfekcja rąk - mamy zapas środków dezynfekcyjnych, dlatego wielokrotnie w ciągu dnia będziemy prowadzili dezynfekcję rąk oraz w miarę możliwości często myli je również wodą z mydłem,
  • płatności bezgotówkowe - szczególnie w okresie pandemii zapraszamy do korzystania z płatności kartą, aby maksymalnie ograniczyć obrót gotówki - nasz mobilny terminal płatniczy jest na to gotowy.

Jeżeli w ostatnich dniach mieliście Państwo kontakt z osobami przebywającymi za granicą lub podejrzanymi o możliwość zakażenia koronawirusem to uprzejmie prosimy o przekazanie nam takich informacji przed spotkaniem!

We wszystkich dodatkowych pytaniach jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 603 046 808

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.