Działamy z zachowaniem dodatkowych środków bezpieczeństwa i ochrony zdrowia

Dodano 20.8.2020

Nieustannie dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów! Spełniamy wszystkie wymogi określone przez rządowe służby odpowiedzialne za walkę z epidemią koronawirusa. Wszystkie nasze działania mają na celu zapewnić pełne bezpieczeństwo dla naszych Klientów oraz pracowników naszej firmy.

Nasze działania:

  • praca w maskach zasłaniających nos i usta (zawsze) oraz w rękawicach ochronnych (jeżeli istnieje taka konieczność)
  • częsta dezynfekcja rąk przed i po każdym spotkaniu, a również w trakcie wykonywania prac
  • utrzymanie dystansu między osobami (o ile jest to możliwe)
  • proponujemy bezpieczne płatności bezgotówkowe w domu Klienta (kartą, telefonem lub kodem BLIK)
  • nasz zespół jest w pełni zaszczepiony przeciw COVID-19

W swojej pracy używamy wysokiej jakości maseczek medycznych produkowanych w Polsce, które zapewniają filtrację na poziomie ponad 98%. W celu wspierania naszej gospodarki używamy również polskiego płynu do dezynfekcji rąk produkowanego przez grupę Orlen Oil Sp. z o.o.

Jesteśmy konsekwentni i nie oszczędzamy na środkach ochrony osobistej ani na płynie do dezynfekcji!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.