Duży wzrost sprzedaży rolet plisowanych w październiku

Dodano 10.11.2021

W październiku br. wzrost sprzedaży rolet plisowanych w stosunku do tego samego miesiąca ubiegłego roku wyniósł aż 135%! To najlepszy wynik w tym roku! Dodatkowo popularność rolet plisowanych wyniosła prawie 87%.

Od kilku ostatnich miesięcy utrzymywał się również około 25% wzrost sprzedaży moskitier ramkowych to okien PCV, które w sezonie letnim zapewniają maksymalną ochronę przed dostaniem się owadów i insektów do wnętrza pomieszczenia.

Od dłuższego czasu statystyki pokazują jednoznacznie, że rolety plisowane są najlepiej rozwijającym się produktem wśród rolet wewnętrznych. Duże wzrosty wskazują na ciągły rozwój naszej firmy i nieustanne powiększanie udziału w rynku.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.