Zamówienia z gwarancją realizacji przed Świętami Bożego Narodzenia

Dodano 15.11.2021

Informujemy, że do końca listopada przyjmujemy zamówienia, które będą realizowane jeszcze w 2021 roku przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia, których pomiary odbędą się w grudniu, będą realizowane w styczniu 2022 roku.

Jak każdego roku tak i teraz planujemy świąteczno-noworoczną przerwę w pracy. Dokładną informację, w jakim czasie nasza firma będzie nieczynna, podamy prawdopodobnie na początku grudnia.

Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę tej informacji podczas planowania zakupów w naszej firmie.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.