Zamówienia z gwarancją realizacji przed Świętami Bożego Narodzenia

Dodano 15.11.2021

Informujemy, że do końca listopada przyjmujemy zamówienia, które będą realizowane jeszcze w 2021 roku przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia, których pomiary odbędą się w grudniu, będą realizowane w styczniu 2022 roku.

Jak każdego roku tak i teraz planujemy świąteczno-noworoczną przerwę w pracy. Dokładną informację, w jakim czasie nasza firma będzie nieczynna, podamy prawdopodobnie na początku grudnia.

Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę tej informacji podczas planowania zakupów w naszej firmie.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Rolety Tczew   Rolety Starogard Gdański   Rolety Kwidzyn   Rolety Prabuty   Rolety Warlubie