Jesteśmy dla Ciebie od 13 lat!

Dodano 6.7.2022

Dawno, dawno temu, a dokładnie 6 lipca 2009 roku, narodziła się nasza marka i powstała pierwsza wersja naszej strony internetowej. Przez te 13 lat poznaliśmy wiele sympatycznych osób, wykonaliśmy tysiące realizacji, zamontowaliśmy dziesiątki tysięcy rolet i przejechaliśmy setki tysięcy kilometrów dojeżdzając na pomiary i montaże.

Wszystkim naszym Klientom chcemy podziękować za okazane zaufanie. Dzięki Wam ciągle się rozwijamy i z roku na rok działamy coraz sprawniej.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.