Statystyki za trzy kwartały 2021 roku

Dodano 8.10.2021

Według najnowszych danych z trzech kwartałów 2021 roku rolety plisowane pozostają najbardziej popularnym produktem z naszej oferty! Oznacza to niezmienny trend od dłuższego czasu. We wskazanym okresie na rolety plisowane zdecydowało się ponad 80% naszych Klientów. Rolety w kasecie z prowadnicami bocznymi zdobyły zainteresowanie około 17%, a rolety dzień-noc wybrało niespełna 2% osób dokonujących zakupów w naszej firmie.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.