Klika słów o tym, co możemy dla Ciebie zrobić!

Chcemy...

Chcemy udowodnić Ci, że firma z branży budowlanej może być rzetelna i terminowa.

...możemy...

Możemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobywaliśmy przez wiele lat.

...musimy!

Musimy obsłużyć Cię na najwyższym poziomie, bo inaczej po prostu nie potrafimy.

Kim jesteśmy?

Nasza firma jest kierowana przez młodego i dynamicznego przedsiębiorcę. Przede wszystkim jesteśmy bardzo poukładani. Nasze działania opierają się o przemyślane procedury, które skupiają się na maksymalnej wydajności pracy i utrzymywaniu legendarnej jakości obsługi Klientów.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które jest zupełnie inne niż pozostałe z naszej branży. Stawiamy na wąską specjalizację oraz nowe technologie.

W swojej pracy chcemy słuchać Ciebie i tego, co mówisz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Uważamy, że jest to jedyna słuszna droga do osiągnięcia Twojego zadowolenia.

Kim nie jesteśmy?

Nie jesteśmy typową firmą z branży budowlanej. Chcemy być dla Ciebie inspiracją do zmian, które będą dla Ciebie korzystne. Chcemy uchronić Cię przed kontaktem z wykonawcami, którzy będą tracić Twój czas i pieniądze. Nie skupiaj na nich swojej uwagi, bo naprawdę nie są tego warci!

Jeżeli chcesz kupić rolety to mamy dla Ciebie złą wiadomość: to niestety nie u nas! Nie chcemy po prostu sprzedać Ci produktu, chcemy porozmawiać z Tobą, nawiązać relacje i poznać Twój problem, a następnie pomóc Ci go rozwiązać. Produkt może sprzedać Ci każdy, ale rozwiązać Twoje problemy mogą tylko nieliczni! Dobry lekarz bowiem nigdy nie leczy skutków, lecz zawsze szuka przyczyny.

Nasz cel

W naszej pracy skupiamy się na Tobie, Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Zawsze staramy się doradzić coś dobrego, dobrego dla Ciebie! Do tego dodajemy legendarną jakość obsługi.

Dokonujemy wszelkich starań, abyś to właśnie Ty był w pełni zadowolony z wyboru naszej firmy. Naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie. Dążymy również do dynamicznego rozwoju, który zapewni Ci dodatkowe udogodnienia, których nie znajdziesz w innych firmach.

Chcemy być eko!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że środowisko naturalne mamy tylko jedno, dlatego ekologia jest dla nas bardzo ważna.  Od dłuższego czasu prowadzimy wiele działań mających na celu zmniejszenie skutków naszego oddziaływania na środowisko naturalne.

Nasze działania dotyczą wielu sfer działalności naszej firmy. Nie wszystko da się zrobić od razu, lecz bardzo chcemy maksymalnie zmniejszyć użycie folii i zastąpić ją ekologicznym papierem. Nie jest to jednak proste zadanie.

Wierzymy, że małe działania przybliżają nas do naszego ekologicznego celu.

12+ lat na rynku

Jesteśmy firmą z długą tradycją, ponieważ istniejemy już od 2009 roku i do tego nieustannie się rozwija.

6 000+ Klientów

Mieliśmy przyjemność poznać i obsłużyć ponad 6 000 Klientów indywidualnych oraz firm.

17 000+ sprzedanych rolet

Mamy doświadczenie w tym co robimy, ponieważ przez nasze ręce przeszło już ponad 17 000 osłon okiennych.

A co z płatnością?

Wybierając naszą firmę nie będzie żadnego problemu, nawet jeżeli nie będziesz mieć przy sobie gotówki. U nas swobodnie zapłacisz kartą, telefonem lub kodem BLIK w dowolnym miejscu, również w Twoim domu.

Kto powinien nas szukać?

Być może Cię to zdziwi, ale nasza oferta nie jest skierowana do wszystkich! Tak, tak - dobrze widzisz. Z naszych usług powinny korzystać głównie osoby, które cenią niesamowitą jakość obsługi, dbają o swój czas i pieniądze oraz poszukują rzetelnego wykonawcy. Wszystkie powierzone prace wykonujemy bardzo dokładnie, a nasza niespotykana terminowość bardzo często zadziwia naszych Klientów.

A teraz... 12 korzyści dla Ciebie!

W końcy doszliśmy do tego co najciekawsze, czyli 12 korzyści dla Ciebie jakie wynikają ze współpracą z naszą firmą. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, aby przekonać się na własnej skórze, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Profesjonalizm

Profesjonalizm to przede wszystkim prawdomówność, wysoka jakość oraz dobrze wykonana praca.

Bezpłatny pomiar

Oferujemy zupełnie darmowy oraz niezobowiązujący do zakupu pomiar w Twoim domu.

Terminowość

Wszystkie spotkania dokładnie planujemy, aby spotkać się z Tobą w umówionym terminie.

Legendarna jakość obsługi

To jest to co kochamy - obsługa Ciebie na najwyższym poziomie, którego nawet się nie spodziewasz!

Możliwość płatności kartą

U nas wygodnie zapłacisz kartą w swoim domu, dzięki naszemu mobilnemu terminalowi płatniczemu.

Klienci nas kochają

Posiadamy 100% pozytywnych opinii wystawionych przez naszych Klientów w niezależnym serwisie Opineo!

System powiadomień SMS

Nasz profesjonalny system powiadomień SMS przypomni Ci o terminie każdego umówionego spotkania z nami.

Wieloletnie doświadczenie

W branży osłon okiennych działamy wiele lat, a do tego nieustannie się kształcimy poprzez udział w targach i kursach.

Łatwy kontakt

Kontakt z nami nie sprawi Ci trudności. Możesz do nas zadzwonić, napisać SMS lub e-mail - na pewno się odezwiemy!

Ciągłe udoskonalenia

Cały czas myślimy o tym co możemy jeszcze zrobić, aby ułatwić Twoje życie. Nieustannie wprowadzamy zmiany.

Sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują komponenty wysokiej jakości.

Legalność

Działamy legalnie, dlatego w naszej firmie zawsze otrzymasz dowód zakupu (paragon lub fakturę).

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach!

Profesjonalny system powiadomień SMS

Wiemy jak wiele ważnych spraw masz na głowie, dlatego w naszej firmie mamy wdrożony profesjonalny system powiadomień SMS dla naszych Klientów. Dzięki niemu otrzymasz powiadomienia i przypomnienia o pomiarze lub montażu Twoich dobrych rolet. Nie musisz już wszystkiego pamiętać - my zadbamy o to, aby Ci o tym przypomnieć!

Słuchamy naszych Klientów

Uczestniczymy w programie "Słucham swoich Klientów" organizowanym przez serwis niezależnych opinii Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie na www.opineo.pl/opinie/dobrerolety-pl

Dodatkowo, jeżeli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące naszej pracy, prosimy powiadom nas o tym. Stworzyliśmy specjalny adres e-mail, pod którym możesz nam powiedzieć o wszystkim. Jeżeli coś jest nie tak, napisz na uwagi@dobrerolety.pl - wszystkie uwagi traktujemy bardzo serio!

Mieliśmy przyjemność pracować dla...

Poniżej przedstawiamy listę wybranych firm, które w dużej mierze współpracują z nami od wielu lat. Wsród nich znajdują się duże jak i mniejsze firmy, liczne urzędy czy placówki oświatowe z kilku powiatów.

1.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas, wyślij SMS lub e-mail lub skorzystaj z dostępnych formularzy.

2.

Umów termin pomiaru

Razem ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania, na którym dokonamy dokładnego pomiaru i wyceny.

3.

Ciesz się z dobrego wyboru

Teraz wystarczy poczekać, aż nasz specjalista dokona montażu Twoich dobrych rolet.

Ciekawostka o tej stronie...

Być może jest to trochę dziwne i niespotykane, ale wszystkie teksty, jakie zostały napisane na tej stronie internetowej, opracowaliśmy sami. Cenimy sobie uczciwość, dlatego nie korzystaliśmy z usług żadnej zewnętrznej firmy, która napisałaby dla nas "cudowne teksty marketingowe". Każde słowo zostało solidnie przemyślane i napisane z pełną odpowiedzialnością. Chcemy, aby wszystkie te słowa miały odwzorowanie w naszych realnych działaniach, a nie były tylko pustym zlepkiem liter.

Ochrona danych osobowych

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna! Aby chronić je jak najlepiej stosujemy wiele sposobów, od tych zupełnie prozaicznych, jak niszczenie dokumentów w niszczarce, poprzez szkolenia pracowników, aż po profesjonalne programy antywirusowe czy zabezpieczanie naszych domen internetowych protokołem SSL i szyfrowanie przesyłanych danych.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.