Darmowy pomiar i wycena w Twoim domu!

Przyjedziemy...

Nasz dojazd do Ciebie jest zupełnie darmowy w obrębie miejscowości, w których świadczymy taką usługę.

...wymierzymy...

Dokonamy dokładnego pomiaru co do milimetra oraz przedstawimy próbki tkanin.

...wycenimy!

Po wymierzeniu Twoich okien oraz wyborze tkaniny dokonamy dokładnej wyceny co do złotówki.

W skrócie

W trosce o Twoją wygodę proponujemy Ci zupełnie bezpłatny oraz niezobowiązujący do zakupu pomiar w Twoim domu. Na początku umówimy dogodny dla Ciebie termin spotkania, następnie przyjedziemy do Ciebie, aby móc porozmawiać o Twoich potrzebach oraz zaproponować Ci coś korzystnego dla Ciebie. Na miejscu będziemy mieli również próbki tkanin. Po wyborze produktu dokonamy dokładnego pomiaru i wyceny. Czyż to nie wspaniałe?

W jakich miejscowościach oferujemy bezpłatny pomiar?

Poniżej przedstawiamy listę miejscowości, w których absolutnie nic nie zapłacisz za nasz przyjazd i dokonanie dokładnego pomiaru oraz wyceny w Twoim domu:

 • Gniew
 • Pelplin
 • Tczew
 • Rokitki
 • Lubiszewo Tczewskie
 • Starogard Gdański
 • Owidz
 • Lubichowo
 • Kwidzyn
 • Skórcz
 • Kolonia Ostrowicka
 • Smętowo Graniczne
 • Nowe nad Wisłą

Bezpłatny pomiar jest również dostępny w pobliskich miejscowościach!

Istnieje możliwość wykonania płatnego pomiaru na terenie Grudziądza lub Trójmiasta. Koszt takiego pomiaru jest ustalany indywidualnie.

Jak zamówić bezpłatny pomiar?

Telefonicznie

Pierwszym sposobem zamówienia bezpłatnego pomiary jest kontakt telefoniczny pod numerem 603 046 808.

Wysyłając SMS

Możesz również wysłać do nas wiadomość SMS o treści "POMIAR" pod numer 603 046 808. Postaramy się jak najszybciej oddzwonić!

Poprzez e-mail

Jeżeli lubisz pisać e-maile napisz do nas na adres info@dobrerolety.pl i podaj nam wszystkie niezbędne dane do kontaktu z Tobą.

Zostaw nam swój numer

Chcesz się z nami skontaktować, ale jest już po godzinach naszej pracy? Dzwoniłeś do nas, ale nie mogliśmy odebrać? Po prostu chcesz, żebyśmy to my zadzwonili do Ciebie? Zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe!

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Twój numer nie zostanie nikomu udostępniony ani wykorzystany w celach marketingowych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Godziny pracy

Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowanym zespołem, dlatego równowaga między pracą, a życiem prywatnym jest w naszej firmie bardzo ważną sprawą. Dla Twojego zadowolenia dajemy z siebie 110% w pracy, lecz jesteśmy tylko ludźmi, dlatego po zakończonym dniu pracy musimy odpocząć. Do Twojej dyspozycji jesteśmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Jeżeli jesteś zapracowaną osobą to istnieje możliwość spotkania z nami po godzinach pracy po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.