Darmowy pomiar i wycena w Twoim domu!

Przyjedziemy...

Nasz dojazd do Ciebie jest zupełnie darmowy w obrębie miejscowości, w których świadczymy taką usługę.

...wymierzymy...

Dokonamy dokładnego pomiaru co do milimetra oraz przedstawimy próbki tkanin.

...wycenimy!

Po wymierzeniu Twoich okien oraz wyborze tkaniny dokonamy dokładnej wyceny co do złotówki.

W skrócie

W trosce o Twoją wygodę proponujemy Ci zupełnie bezpłatny oraz niezobowiązujący do zakupu pomiar w Twoim domu. Na początku umówimy dogodny dla Ciebie termin spotkania, następnie przyjedziemy do Ciebie, aby móc porozmawiać o Twoich potrzebach oraz zaproponować Ci coś korzystnego dla Ciebie. Na miejscu będziemy mieli również próbki tkanin. Po wyborze produktu dokonamy dokładnego pomiaru i wyceny. Czyż to nie wspaniale?

W jakich miejscowościach oferujemy bezpłatny pomiar?

Poniżej przedstawiamy listę miejscowości, w których absolutnie nic nie zapłacisz za nasz przyjazd i dokonanie dokładnego pomiaru oraz wyceny w Twoim domu:

  • Gniew
  • Pelplin
  • Tczew
  • Rokitki
  • Starogard Gdański
  • Kwidzyn
  • Skórcz
  • Smętowo Graniczne
  • Nowe (nad Wisłą)

Bezpłatny pomiar jest również dostępny w pobliskich miejscowościach!

Istnieje możliwość wykonania płatnego pomiaru na terenie Grudziądza lub Trójmiasta. Koszt pomiaru jest ustalany indywidualnie.

Sprawdź dostępność usługi bezpłatnego pomiaru w Twojej miejscowości!

Nie masz pewności czy w Twojej miejscowości dostępna jest usługa bezpłanego pomiaru? Wpisz w formularzu wymagane dane, a rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Jak zamówić bezpłatny pomiar?

Telefonicznie

Pierwszym sposobem zamówienia bezpłatnego pomiary jest kontakt telefoniczny pod numerem 603 046 808.

Wysyłając SMS

Możesz również wysłać do nas wiadomość SMS o treści "POMIAR" pod numer 603 046 808, a my jak najszybciej oddzwonimy do Ciebie.

Poprzez e-mail

Jeżeli lubisz pisać e-maile napisz do nas na adres info@dobrerolety.pl i podaj niezbędne dane: imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu.

Wypełniając formularz

Stworzyliśmy specjalny formularz, który w bardzo prosty sposób pozwoli Ci zamówić bezpłany pomiar. Formularz zamawiania bezpłatnego pomiaru znajdziesz poniżej.

Zamów bezpłatny pomiar

Zapraszamy do wypełnienia formularza zamawiania bezpłanego i niezobowiązującego do zakupu pomiaru w Twoim domu. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie niezbędne pola oznaczone gwiazdką (*) i naciśniesz przycisk "Wyślij". Gdy tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować, aby umówic dogodny termin spotkania.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Godziny pracy

Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowanym zespołem, dlatego równowaga między pracą, a życiem prywatnym jest w naszej firmie bardzo ważną sprawą. Dla Twojego zadowolenia dajemy z siebie 110% w pracy, lecz jesteśmy tylko ludźmi, dlatego po zakończonym dniu pracy musimy odpocząć. Do Twojej dyspozycji jesteśmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Jeżeli jesteś zapracowaną osobą to istnieje możliwość spotkania z nami po godzinach pracy po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.