Chcesz umówić się z nami na bezpłatne spotkanie w Twoim domu? Kliknij tutaj i zamów bezpłatny pomiar!

Dobre rolety na okna dachowe

Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem rolet dachowych Velux i Fakro.

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż, zgodny z wytycznymi producentów okien dachowych.

Realizacja w 10-14 dni roboczych

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od wybranego produktu oraz tkaniny.

W skrócie

Rolety do okien dachowych to zupełnie inny produkt niż rolety do standardowych okien pionowych. Tego typu rolety muszą być inaczej skonstruowane. Różnice polegają głównie na sposobie sterowania roletami oraz ich funkcjonowania pod innym kątem. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne rolety dachowe renomowanych firm Velux i Fakro. Istnieje możliwość wykonania również naszych rolet plisowanych w wersji dachowej.

Oryginalne rolety Velux i Fakro są gwarancją wysokiej jakości produktu!

Oryginalne rolety Velux i Fakro

Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami firm Velux oraz Fakro, które są największymi producentami okien dachowych oraz akcesoriów do nich. W naszej firmie znajdziesz oryginalne produkty najwyższej jakości, które będą idealnie dopasowane do Twojego okna. Ponadto posiadamy oficjalne wzorniki tkanin dostarczane przez producentów okien.

Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Rolety plisowane w wersji dachowej

Jeżeli posiadasz okna dachowe innego producenta niż firmy Velux lub Fakro mamy przygotowane dla Ciebie funkcjonalne i bezawaryjne rolety plisowane w wersji dachowej. Jest to specjalny typ rolet plisowanych, który został skonstruowany w taki sposób, aby prawidłowo działać w płaszczyźnie odpowiedniej dla okna dachowego.

U nas bezpiecznie i wygodnie zapłacisz kartą w swoim domu!

Dlaczego wybór naszej firmy się opłaca?

Wybór odpowiedniego wykonawcy Twoich rolet musi być dla Ciebie opłacalny. Opłacalnośc to nie tylko pieniądze, ale również coś czego kupić nie można - spokój oraz czas. Zobacz dlaczego wybór naszej firmy Ci się opłaci.

Profesjonalizm

Profesjonalizm to przede wszystkim rzetelność, wysoka jakość obsługi oraz dobrze wykonana praca.

Bezpłatny pomiar

Oferujemy zupełnie darmowy oraz niezobowiązujący do zakupu pomiar w Twoim domu.

Terminowość

Wszystkie spotkania dokładnie planujemy, aby spotkać się z Tobą w umówionym terminie.

Legendarna jakość obsługi

To jest to co kochamy - obsługa Ciebie na najwyższym poziomie, którego nawet się nie spodziewasz!

Możliwość płatności kartą

U nas wygodnie zapłacisz kartą w swoim domu, dzięki naszemu mobilnemu terminalowi płatniczemu.

Klienci nas kochają

Posiadamy 100% pozytywnych opinii wystawionych przez naszych Klientów w niezależnym serwisie Opineo!

System powiadomień SMS

Nasz profesjonalny system powiadomień SMS przypomni Ci o terminie każdego umówionego spotkania z nami.

Sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują komponenty wysokiej jakości.

Legalność

Działamy legalnie, dlatego w naszej firmie zawsze otrzymasz dowód zakupu.

Umów dogodny termin bezpłatnego pomiaru w Twoim domu!

Kolory profili

Oryginalne rolety dachowe firm Velux są produkowane z osprzętem w kolorze srebrnym oraz białym. Oryginalne rolety dachowe firmy Fakro są produkowane z osprzętem tylko i wyłącznie w kolorze srebrnym. Rolety plisowane w wersji dachowej można wykonać w kolorze białym, brązowym, srebrnym oraz beżowym.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii w serwisie Opineo!

Przykładowe realizacje

Poniżej przedstawiamy zdjęcia przykładowych realizacji. Wszystkie realizacje zostały wykonane przez naszą firmę. Aby powiększyć zdjęcie kliknij na miniaturę.

Obietnica

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć Ci pewną obietnicę. Obiecujemy, że od pierwszego kontaktu z nami przez cały proces realizacji zamówienia, jak również po jego zakończeniu będziemy starali się Cię obsługiwać z zachowaniem najwyższej kultury obsługi oraz cały czas mając na celu Twoje zadowolenie. Dla nas realizacja Twojego zamówienia nie kończy się w dniu wykonania montażu, lecz niezależnie od tego ile lat minęło od dnia montażu, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oczywiście nie będziemy w stanie złamać praw fizyki, nie uda nam się wyprostować krzywych okien, nie sprawimy, że zawsze będzie świecić słońce, lecz chcemy, aby każdy Twój kontakt z naszą firmą był powodem do pojawienia się uśmiechu na Twojej twarzy!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Zblewo, Lubichowo, Owidz, Kwidzyn, Sadlinki, Gardeja, Rakowiec, Prabuty, Ryjewo, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą, Warlubie oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.

Rolety Tczew   Rolety Starogard Gdański   Rolety Kwidzyn   Rolety Prabuty   Rolety Warlubie