Witamy w Twoim świecie dobrych rolet!

Bezpłatny pomiar i wycena

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy Ci zupełnie darmowy pomiar w Twoim domu!

Możliwość płatności kartą

U nas nie musisz martwić się o gotówkę, ponieważ bez żadnego problemu zapłacisz kartą w swoim domu!

Klienci nas kochają!

Posiadamy 100% pozytywnych opinii od naszych Klientów w niezależnym serwisie internetowym Opineo.pl!

Szukasz dobrych rolet?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: jesteś pod idealnym adresem! W naszej branży wykonawcy są często nierzetelni, nieterminowi i niesolidni. Dla nas jest to zupełnie niezrozumiałe, dlatego działamy zupełnie inaczej od pozostałych firm.

A może niezobowiązujące spotkanie?

Specjalnie dla Ciebie oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu pomiar w Twoim domu. Spotkanie to najlepszy sposób na porozmawianie o Twoich potrzebach i dopasowanie odpowiedniego produktu, który te potrzeby zaspokoi. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia w jakich miejscowościach oferujemy bezpłatny pomiar.

Lubisz płacić kartą?

Jako pierwsi w regionie, wśród lokalnych firm z naszej branży, wprowadziliśmy możliwość płatności kartą w dowolnym miejscu za pomocą przenośnego terminala płatniczego.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Zadowoleni Klienci napisali...

Od dłuższego czasu uczestniczymy w programie "Słucham swoich Klientów" organizowanym przez portal niezależnych opinii Opineo.pl. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych opinii jakie wystawili nam nasi Klienci. Aby powiększyć grafikę należy na nią kliknąć.

Dorota | 25 października 2019

Profesjonalna obsługa. Precyzyjny szybki i bezpłatny pomiar. Szybka i terminowa realizacja. Rolety są wysokiej jakości. Jesteśmy bardzo pod wrażeniem profesjonalnego montażu rolet. Polecamy firmę dobrerolety.pl!!!! DZIĘKUJEMY

Link do opinii: https://www.opineo.pl/opinia/13664488

Marek i Kasia Starogard | 28 września 2019

Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Precyzyjny szybki i bezpłatny pomiar. Szybka i terminowa realizacja. Rolety dobrze sie spisuja i są wysokiej jakości. Jesteśmy z Żoną zadowoleni. Polecamy.

Link do opinii: https://www.opineo.pl/opinia/13509828

Monika | 7 września 2019

Rolety bardzo dobrej jakości. Spełniają swoją funkcję i są łatwe w użytkowaniu. Profensjonalne podejście do klienta, fachowa porada przy wyborze tkanin. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam dobrerolety każdemu:)

Link do opinii: https://www.opineo.pl/opinia/13393746

Klaudia | 31 sierpnia 2019

Z całego serca polecam firmę Pana Rafała Śladowskiego - DOBREROLETY. Ten przemiły, młody człowiek, wraz ze swoimi współpracownikami bardzo poważnie podchodzi do powierzonych Mu zleceń oraz rzetelnie wykonuje swoją pracę. To już drugi raz, kiedy zaufaliśmy Jego firmie i po raz kolejny jesteśmy zadowoleni!! Korzystając z usług tej firmy, możemy liczyć na fachowe porady (Pan Rafał posiada ogrom wiedzy dotyczący obecnych trendów, jak i tych nadchodzących), szybką i bardzo dokładną realizację zamówień oraz miłą atmosferę podczas montażu. :) Serdecznie polecam. Moja ocena to 10/10 !! :)

Link do opinii: https://www.opineo.pl/opinia/13355691

Tomek | 23 sierpnia 2019

Szybko, sprawnie, rzeczowo, miło, profesjonalnie :) nic dodać nic ująć:) Jak rolety to tylko DobreRolety !

Link do opinii: https://www.opineo.pl/opinia/13314759

Aktualnie rolety plisowane wybiera ponad 70% naszych Klientów.

Aktualności

Kilka słów o statystykach

Statystyki z 2018 roku pokazują, że najchętniej wybieranym produktem z naszej oferty były rolety plisowane. Wybrało je prawie 58% naszych Klientów. Oznacza to wzrost o 2 punkty procentowe w porównaniu z rokiem 2017. Na drugim miejscu uplasowały się rolety w kasecie z prowadnicami bocznymi, a na trzecim rolety dzień-noc.

Najnowsze dane z 2019 roku pokazują, że rolety plisowane nadal pozostają liderem popularności. W naszej firmie wybrało je 67% naszych Klientów. To wzrost aż o 9 punktów procentowych w stosunku do wyniku z 2018 roku! Dodatkowo ich wzrost sprzedaży w 2019 roku w porównaniu z rokiem ubiegłym wyniósł ponad 15%.

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: