Dobre rolety wolnowiszące i mini

Wybierane przez 1% Klientów

Mniej niż 1% naszych Klientów decyduje się na rolety wolnowiszące lub mini.

Dane z pierwszego półrocza 2020 roku.

Dostępne 153 tkanin

W naszej ofercie posiadamy ponad 150 tkanin, które można zastosować do rolet wolnowiszących oraz mini.

Realizacja w 14 dni roboczych

Standardowy czas realizacji zamówienia na rolety wolnowiszące lub mini to około 14 dni roboczych.

W skrócie

Rolety wolnowiszące oraz rolety typu mini nie są aktualnie zbyt popularnymi produktami. Oferowane przez naszą firmę rolety wykonane są z wysokojakościowych tkanin w przeciwieństwie do rolet, które można spotkać w centrach handlowych.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące są mniej praktyczne od rolet montowanych bezpośrednio na skrzydło okienne. Rolety wolnowiszące są przeznaczone do montażu na ścianie lub suficie. Istnieje również możliwość zamontowania ich na skrzydle okiennym, lecz w takim przypadku należy zastosować wersję mini z mniejszym wałkiem.

Rolety mini

Rolety typu mini można bezinwazyjnie zamontować do skrzydła okiennego. Oznacza to, że montaż jest możliwy bez użycia wkrętów. Nasze rolety mini są produktem wyższej jakości niż rolety spotykane w wielu sieciach handlowych, których jakość plastiku jak i materiałów jest na niskim poziomie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Kolory profili

Rolety wolnowiszące można wykonać tylko z mechanizmami w kolorze białym. Do rolet mini można zastosować mechanizm koloru białego oraz brązowego.

Masz pytania?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rolet wolnowiszących lub mini możesz skorzystać z dostępnego formularza i zadać nam je teraz.

Po przesłaniu formularza do naszej firmy Twoja wiadomość trafi do indywidualnego konsultanta, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Na wiadomości e-mail odpowiadamy w dni robocze w godzinach pracy.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.