Dobre rolety wolnowiszące i mini

Wybierane przez 1% Klientów

Mniej niż 1% naszych Klientów decyduje się na rolety wolnowiszące lub mini.

Dane z trzech kwartałów 2019 roku.

Dostępne 170 tkanin

W ofercie posiadamy blisko 170 tkanin, które można zastosować do rolet wolnowiszących oraz mini.

Realizacja w 14 dni roboczych

Standardowy czas realizacji zamówienia na rolety wolnowiszące lub mini to około 14 dni roboczych.

W skrócie

Rolety wolnowiszące oraz rolety typu mini nie są aktualnie zbyt popularnymi produktami. Oferowane przez naszą firmę rolety wykonane są z wysokojakościowych tkanin w przeciwieństwie do rolet, które można spotkać w centrach handlowych.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące są mniej praktyczne od rolet montowanych bezpośrednio na skrzydło okienne. Rolety wolnowiszące są przeznaczone do montażu na ścianie lub suficie. Istnieje również możliwość zamontowania ich na skrzydle okiennym, lecz w takim przypadku należy zastosować wersję mini z mniejszym wałkiem.

Rolety mini

Rolety typu mini można bezinwazyjnie zamontować do skrzydła okiennego. Oznacza to, że montaż jest możliwy bez użycia wkrętów. Nasze rolety mini są produktem wyższej jakości niż rolety spotykane w wielu sieciach handlowych, których jakość plastiku jak i materiałów jest na niskim poziomie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zostaw numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Dlaczego wybór naszej firmy się opłaca?

Wybór odpowiedniego wykonawcy Twoich rolet musi być dla Ciebie opłacalny. Opłacalnośc to nie tylko pieniądze, ale również coś czego kupić nie można - spokój oraz czas. Zobacz dlaczego wybór naszej firmy Ci się opłaci:

 • zapewniamy profesjonalną obsługę
 • gwarantujemy bezpłatny pomiar i wycenę w Twoim domu
 • posiadamy bardzo dużą paletę tkanin roletowych do wyboru
 • możesz być spokojny o rzadko spotykaną w naszej branży terminowość
 • nasze produkty są wykonywane we współpracy tylko ze sprawdzonymi dostawcami
 • we krwi mamy zapisaną niesamowicie wysoką kulturę obsługi
 • masz pewność, że pomiaru oraz montażu dokona profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem
 • dajemy Ci możliwość płatności kartą Visa oraz Mastercard w Twoim domu
 • oszczędzamy Twój czas, poprzez stosowany przez nas profesjonalny system powiadomień SMS
 • masz dostęp do 100% pozytywnych opinii o naszej firmie w serwisie Opineo.pl
 • dostajesz dokument potwierdzający naszą współpracę (paragon lub fakturę VAT)

Kolory profili

Rolety wolnowiszące można wykonać tylko z mechanizmami w kolorze białym. Do rolet mini można zastosować mechanizm koloru białego oraz brązowego.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii w serwisie Opineo!

Obietnica

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć Ci pewną obietnicę. Obiecujemy, że od pierwszego kontaktu z nami przez cały proces realizacji zamówienia, jak również po jego zakończeniu będziemy starali się Cię obsługiwać z zachowaniem najwyższej kultury obsługi oraz cały czas mając na celu Twoje zadowolenie. Dla nas realizacja Twojego zamówienia nie kończy się w dniu wykonania montażu, lecz niezależnie od tego ile lat minęło od dnia montażu zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oczywiście nie będziemy w stanie złamać praw fizyki, nie uda nam się wyprostować krzywych okien, nie sprawimy, że zawsze będzie świecić słońce, lecz chcemy, aby każdy Twój kontakt z naszą firmą był powodem do pojawienia się uśmiechu na Twojej twarzy!

Masz pytania?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rolet wolnowiszących lub mini możesz skorzystać z dostępnego formularza i zadać nam je teraz.

Po przesłaniu formularza do naszej firmy Twoja wiadomość trafi do indywidualnego konsultanta, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Na wiadomości e-mail odpowiadamy w dni robocze w godzinach pracy.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: