Wzornik tkanin rolet w kasecie

Impregnowane tkaniny

Większość tkanin rolet w kasecie jest dodatkowo impregnowane, aby zabezpieczyć je przed zabrudzeniami.

Możliwość uzyskania zaciemnienia

Przy zastosowaniu ciemniejszych tkanin można uzyskać duże zaciemnienie pomieszczenia.

Brak możliwości prania

Tkanin rolet w kasecie nie można prać na mokro. Jeżeli je zabrudzisz przetrzyj je suchą szmatką.

Informacje podstawowe

Poniższy wzornik tkanin obejmuje tkaniny do rolet w kasetonach z prowadnicami bocznymi, rolet wolnowiszących oraz mini. Grupa cenowa A jest grupą najtańszą.

Pamiętaj, że kolory materiałów na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych! Aby powiększyć zdjęcie kliknij na miniaturę.

Grupa cenowa A

Grupa cenowa A jest grupą najtańszą. W tej grupie znajdziesz w większości tkaniny gładkie, bez wzorów. Trzy pierwsze zdjęcia przedstawiają tkaniny dość grube, które zapewnią Ci prywatność i mogą zaciemnić pomieszczenie, przy wyborze ciemniejszego koloru. Pozostałe trzy zdjęcia przedstawiają tkaniny bardziej dekoracyjne, które nie są już tak grube.

Grupa cenowa B

W tej grupie znajdziesz w większości tkaniny ze wzorem. W grupie B zróżnicowanie tkanin jest zdecydowanie większe niż w grupie cenowej A. Znajdziesz tutaj zarówno tkaniny o charakterze słomki jak i ze wzorem drukowanym czy wytłaczanym. Dostępne są również tkaniny bez wzoru, lecz z powierzchnią metalizowaną.

Grupa cenowa C oraz EX

Tkaniny posiadające literę C przed numerem tkaniny są w tej samej cenie co tkaniny z grupy cenowej B. Tkaniny EX objęte są dopłatą +20% do cen tkanin z grupy cenowej B.

Tkaniny o symbolu zaczynającym się od C oznaczją tkaniny z gumą od strony zewnętrznej dającą 100% zaciemnienie. Tkaniny podgumowane potrafią się sklejać oraz przyklejać do szyby. Tego typu tkaniny rozwijają się gorzej niż standardowe tkaniny roletowe.

Tkaniny o symbolu zaczynającym się od EX oznaczają tkaniny dające 100% zaciemnienie oraz posiadające warstwę odbijającą promienie słoneczne. Tkaniny EX z warstwą odbijającą promienie słoneczne potrafią się przyklejać do szyby. Często mogą występować również fałdy od strony zewnętrznej, które nie stanowią wady produktu.

Grupa cenowa SCREEN oraz AQUA PERL

Tkaniny z kolekcji SCREEN posiadają specjalną perforację, która zapewnia widoczność na zewnątrz przy jednoczesnym blokowaniu widoku do wewnątrz. Tkaniny pochłaniają nawet 80% energii słonecznej i zapewniają lepsze odbicie promieni słonecznych.

Tkaniny o symbolach zaczynających się od AP oznaczają materiały z kolekcji AQUA PERL. Są to tkaniny o zwiększonej odporności na wilgoć, które można również delikatnie przecierać mokrą szmatką. Nie ma możliwości pełnego prania tkanin.

Tkaniny z tych dwóch kolekcji są najdroższymi z całego wzornika tkanin do rolet w kasecie.

Słuchamy naszych Klientów

Uczestniczymy w programie "Słucham swoich Klientów" organizowanym przez serwis niezależnych opinii Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie na www.opineo.pl/opinie/dobrerolety-pl

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to znana od wielu lat na lokalnym rynku marka. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje zadowolenie, które jest dla nas kluczowe.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: