Chcesz umówić się z nami na bezpłatne spotkanie w Twoim domu? Kliknij tutaj i zamów bezpłatny pomiar!

Wzornik tkanin rolet w kasecie

Impregnowane tkaniny

Większość tkanin rolet w kasecie jest dodatkowo impregnowane, aby zabezpieczyć je przed zabrudzeniami.

Możliwość uzyskania zaciemnienia

Przy zastosowaniu ciemniejszych tkanin można uzyskać duże zaciemnienie pomieszczenia.

Brak możliwości prania

Tkanin rolet w kasecie nie można prać na mokro. Jeżeli je zabrudzisz przetrzyj je suchą szmatką.

Informacje podstawowe

Poniższy wzornik tkanin obejmuje tkaniny do rolet w kasetonach z prowadnicami bocznymi. Grupa cenowa A jest grupą najtańszą.

Pamiętaj, że kolory materiałów na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych! Aby powiększyć zdjęcie kliknij na miniaturę.

Grupa cenowa A

Grupa cenowa A jest grupą najtańszą. W tej grupie znajdziesz tkaniny gładkie, bez wzorów. Są to tkaniny dość grube, które zapewnią Ci prywatność i mogą zaciemnić pomieszczenie, przy wyborze ciemniejszego koloru.

Grupa cenowa B

W tej grupie znajdziesz w większości tkaniny ze wzorem. W grupie B zróżnicowanie tkanin jest zdecydowanie większe niż w grupie cenowej A. Znajdziesz tutaj zarówno tkaniny o charakterze słomki jak i ze wzorem drukowanym czy wytłaczanym. Dostępne są również tkaniny bez wzoru, lecz z powierzchnią metalizowaną.

Grupa cenowa C

W tej grupie znajdziesz tkaniny podgumowe, czyli takie, które od strony zewnętrznej mają gumę w kolorze tkaniny. Dzięki zastosowania gumy tkaniny tego typu zapewniają 100% zaciemnienie w obszarze tkaniny.

Słuchamy naszych Klientów

Uczestniczymy w programie "Słucham swoich Klientów" organizowanym przez serwis niezależnych opinii Opineo.pl. Serwis ten jest jednym z najbardziej znanych serwisów pozwalających na ocenę firm i sklepów internetowych. Wszystkie opinie są w pełni niezależne. Nie mamy wpływu na ich treść, nie możemy ich edytować ani usuwać. Zapoznaj się koniecznie z opiniami o naszej firmie na www.opineo.pl/opinie/dobrerolety-pl

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to marka znana od wielu lat na lokalnym rynku. Wyróżniamy się przede wszystkim legendarną jakością obsługi oraz troską o Twoje pełne zadowolenie z naszej pracy. Dodatkowo jako jedyni w regionie oferujemy możliwość bezpiecznej płatności kartą w Twoim domu.

Działamy na terenie czterech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego oraz świeckiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu w takich miejscowościach jak Gniew, Pelplin, Tczew, Rokitki, Lubiszewo Tczewskie, Starogard Gdański, Owidz, Lubichowo, Kwidzyn, Skórcz, Kolonia Ostrowicka, Smętowo Graniczne, Nowe nad Wisłą oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach.