Szybka wycena online

Prosty formularz

Do Twojej dyspozycji oddajemy prosty formularz, którego wypełnienie zajmie Ci tylko chwilę.

Szybka odpowiedź

Zawsze staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości w najkrótszym możliwym czasie.

Porady eksperta

Oprócz otrzymania dokładnej oferty cenowej możesz liczyć również na porady naszego eksperta.

Zapytaj o cenę Twoich rolet

Wycena Twoich rolet jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy, że masz dwie rzeczy: zmierzone wymiary szerokości i wysokości szyb w Twoich oknach oraz jakieś 1-5 minut wolnego czasu. Twój czas jest dla nas bardzo ważny, dlatego wysłanie do nas zapytanie o wycenę Twoich rolet zajmie Ci zaledwie około 0,005% Twojego czasu jaki masz do dyspozycji w ciągu całego swojego dnia. Prawda, że to niewiele?

Uwaga! Wymiary rolet prosimy podawać według wzoru: szerokość x wysokość (w centymetrach) z zaznaczeniem ilości sztuk danego wymiaru. Przykład: 60,0 x 120,5 cm - 4 szt.; 43,5 x 122,0 cm - 2 szt.; itd.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to znana od wielu lat na lokalnym rynku marka. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje zadowolenie, które jest dla nas kluczowe.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: