Dobre żaluzje pionowe (verticale)

Wybierane przez 1% Klientów

Mniej niż 1% naszych Klientów decyduje się na żaluzje pionowe.

Dane z pierwszego półrocza 2019 roku.

Dostępne 50 tkanin

W ofercie posiadamy ponad 50 tkanin, które można zastosować do żaluzji pionowych.

Realizacja w 14 dni roboczych

Standardowy czas realizacji zamówienia na żaluzje pionowe to około 14 dni roboczych.

W skrócie

Żaluzje pionowe były niegdyś bardzo popularne w biurach, jednak aktualnie są one wypierane przez nowsze rozwiązania. Często jako alternatywę stosuje się rolety w kasecie lub bardzo funkcjonalne rolety plisowane. Alternatywne rozwiązania są mniej awaryjne i często bardziej atrakcyjne cenowo.

Kolory profili

Żaluzje pionowe są wykonywane tylko i wyłącznie z szyną górą w kolorze białym. Również pozostały osprzęt taki jak obciążniki lameli czy łańcuszki są dostępne tylko w kolorze białym.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii w serwisie Opineo!

Obietnica

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć Ci pewną obietnicę. Obiecujemy, że od pierwszego kontaktu z nami przez cały proces realizacji zamówienia, jak również po jego zakończeniu będziemy starali się Cię obsługiwać z zachowaniem najwyższej kultury obsługi oraz cały czas mając na celu Twoje zadowolenie. Dla nas realizacja Twojego zamówienia nie kończy się w dniu wykonania montażu, lecz niezależnie od tego ile lat minęło od dnia montażu zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oczywiście nie będziemy w stanie złamać praw fizyki, nie uda nam się wyprostować krzywych okien, nie sprawimy, że zawsze będzie świecić słońce, lecz chcemy, aby każdy Twój kontakt z naszą firmą był powodem do pojawienia się uśmiechu na Twojej twarzy!

Masz pytania?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące żaluzji pionowych możesz skorzystać z dostępnego formularza i zadać nam je teraz.

Po przesłaniu formularza do naszej firmy Twoja wiadomość trafi do indywidualnego konsultanta, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Na wiadomości e-mail odpowiadamy w dni robocze w godzinach pracy.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi lub przedstawieniem Ci dobrej oferty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to znana od wielu lat na lokalnym rynku marka. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje zadowolenie, które jest dla nas kluczowe.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: