Formularz złożenia zamówienia w e-sklepie

Szybkie zakupy

Dzięki naszemu prostemu formularzowi złożenie zamówienia zajmie Ci tylko chwilę.

Aktualne powiadomienia

W czasie realizacji Twojego zamówienia będziesz otrzymywać powiadomienia o jego aktualnym statusie.

Specyfikacja tkanin

Gdy otrzymamy Twoje zamówienie prześlemy jego specyfikację wraz z dokładnym opisem wybranych tkanin.

Złóż zamówienie w 60 sekund

Poniżej zamieszczamy prosty formularz, dzięki któremy w łatwy i szybki sposób złożysz zamówienie na Twoje wymarzone, dobre rolety plisowane. Przypominamy o dokonaniu dokładnego pomiaru, który jest kluczowym czynnikiem wpływającym na Twoje zadowolenie! Jeżeli rolety zostaną zmierzone błędnie lub niezgodnie z naszą instrukcją pomiaru to mogą niepasować do Twoich okien. Pamiętaj o tym!

Uwaga! Wymiary rolet prosimy podawać według wzoru: szerokość x wysokość (w centymetrach) z zaznaczeniem ilości sztuk danego wymiaru. Przykład: 60,0 x 120,5 cm - 4 szt.; 43,5 x 122,0 cm - 2 szt.; itd.

Wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z obsługą Twojego zamówienia i jego prawidłową realizacją. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej pod adresem www.dobrerolety.pl/polityka-prywatnosci

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe!

Krótko o nas

Dobrerolety.pl to znana od wielu lat na lokalnym rynku marka. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką kulturą obsługi oraz troską o Twoje zadowolenie, które jest dla nas kluczowe.

Działamy na terenie trzech powiatów: tczewskiego, starogardzkiego oraz kwidzyńskiego. Oferujemy bezpłatny pomiar w Twoim domu.

Znajdź nas na: